Collection: Jewelry
-
Pave Tube Bracelets
- Regular price
- $48.00
- Sale price
- $48.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold outRay Necklace- Regular price
- $345.00
- Sale price
- $345.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold outUpstate Necklace- Regular price
- $475.00
- Sale price
- $475.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold outAlbers Collar- Regular price
- $320.00
- Sale price
- $320.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold outFalling Water Necklace- Regular price
- $475.00
- Sale price
- $475.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold outFlorence Necklace- Regular price
- $550.00
- Sale price
- $550.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold outTrapeze Hoops- Regular price
- $175.00
- Sale price
- $175.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold outAlvar Earrings- Regular price
- $295.00
- Sale price
- $295.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold outTic Tac Bracelets- Regular price
- $24.00
- Sale price
- $24.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold outTri Cube Mini Beaded Stretch- Regular price
- $32.00
- Sale price
- $32.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold outLetter Clasp Charm- Regular price
- $24.00
- Sale price
- $24.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold outCrystal Starburst Bangle- Regular price
- $48.00
- Sale price
- $48.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold outMini Metal Beaded Pearl Bracelet- Regular price
- $22.00
- Sale price
- $22.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out8 mm Metal Beaded Bracelet- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out6 mm Metal Beaded Bracelet- Regular price
- $24.00
- Sale price
- $24.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out4mm Metal Beaded Bracelet- Regular price
- $18.00
- Sale price
- $18.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold outLariat Classic Pearl Necklace- Regular price
- $195.00
- Sale price
- $195.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold outOprah's Favorite Small Hoop Earrings- Regular price
- $88.00
- Sale price
- $88.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out- Page 1 of 2
- Next page
- Choosing a selection results in a full page refresh.
- Press the space key then arrow keys to make a selection.